فرماندار اصفهان از تعیین ۹۷۲ شعبه اخذ رأی برای انتخابات در شهرستان اصفهان خبر داد

فرماندار اصفهان گفت: بحمد الله با چینشی که انجام داده ایم، کار را به مناطق واگذار کرده ایم که در یک شبکه مردمی بسیار فعال و باانگیزه دنبال می شود و تاکنون موفقیت های بسیار خوبی نیز به دست آورده ایم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با هیأت اجرایی  انتخابات شهرستان، با اشاره به پیش بینی ۹۷۲ شعبه اخذ رأی برای انتخابات شهرستان اصفهان، عنوان کرد: با همکاری هیأت اجرایی انتخابات، ۹۶۸ شعبه اخذ رأی برای حوزه انتخابیه اصفهان، ۲ شعبه برای ارامنه، ۱ شعبه برای زرتشتیان و ۱ شعبه نیز برای کلیمیان پیش بینی و مصوب شده است.

فرماندار اصفهان افزود: براساس آراء دوره قبلی انتخابات، به جز نماینده فرماندار، هیأت بازرسی و ناظرین، تعداد اعضای شعب را ۵، ۷ و یا ۹ نفره تعیین کرده ایم.

احمدی تصریح کرد:  در این دوره از انتخابات، علاوه بر منطقه ۱۶ که شعبه سیار در آن مستقر خواهد شد، در دیگر مناطق نیز بنا به ضرورت در روز انتخابات شعبه سیار خواهیم داشت.

وی به تشکیل ۲۱ منطقه برای حوزه انتخابیه اصفهان اشاره کرد و گفت: بحمد الله با چینشی که انجام داده ایم، کار را به مناطق واگذار کرده ایم که در یک شبکه مردمی بسیار فعال و باانگیزه دنبال می شود و تاکنون موفقیت های بسیار خوبی نیز به دست آورده ایم.

فرماندار اصفهان با اشاره به جوان گرایی در چینش عوامل برگزاری انتخابات، افزود: میانگین سنی نمایندگان فرماندار و اعضای ستاد مناطق را نسبت به دوره های قبل، ۱۰ سال کاهش دادیم که این مهم باعث ایجاد ابتکار، انگیزه و تسریع در پیشبرد امور محوله شده است.

گفتنی است، در این نشست، دکتر طبیبی رئیس دفتر هیأت نظارت و عضو هیأت نظارت استان گزارشی از اقدامات هیأت نظارت ارائه نمود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − ده =