فرماندار اصفهان اعلام کرد: ۲۱ نفر دیگر از داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای حوزه انتخابیه اصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند تأیید صلاحیت شدند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: با تایید این تعداد، داوطلبانی که تا امروز برای حوزه انتخابیه اصفهان تایید شده اند و برای انتخابات ۱۱ اسفند به رقابت خواهند پرداخت به ۲۴۷ نفر رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان اعلام کرد: ۲۱نفر دیگر از داوطلبین انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای حوزه انتخابیه اصفهان، جرقویه، ورزنه و هرند تأیید صلاحیت شدند.

احمدی افزود: با تایید این تعداد، داوطلبانی که تا امروز برای حوزه انتخابیه اصفهان تایید شده اند و برای انتخابات ۱۱ اسفند به رقابت خواهند پرداخت به ۲۴۷ نفر رسید.

وی تصریح کرد: پیش بینی می‌شود با بررسی مجدد اعتراضات کاندیداها توسط شورای محترم نگهبان در فرصت باقی مانده، تعدادی دیگر از کاندیداها به لیست نهایی نامزدهای انتخابات افزوده شوند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =