فرماندار اصفهان اعلام کرد: ۲۳ نفر دیگر از داوطلبین انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای حوزه انتخابیه اصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند تأیید صلاحیت شدند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: با تایید۲۳ نفر دیگر از داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی ،تعداد افرادی که تا امروز برای حوزه انتخابیه اصفهان تایید شده اند و برای انتخابات ۱۱ اسفند به رقابت خواهند پرداخت به ۲۲۶نفر رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان اعلام کرد: ۲۳نفر دیگر از داوطلبین انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای حوزه انتخابیه اصفهان، جرقویه، ورزنه و هرند تأیید صلاحیت شدند.

احمدی افزود: با تایید۲۳ نفر دیگر از داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی ،تعداد افرادی که تا امروز برای حوزه انتخابیه اصفهان تایید شده اند و برای انتخابات ۱۱ اسفند به رقابت خواهند پرداخت به ۲۲۶نفر رسید.

وی تصریح کرد: پیش بینی می‌شود با بررسی مجدد اعتراضات کاندیداها توسط شورای محترم نگهبان در فرصت باقی مانده، تعدادی دیگر از کاندیداها به لیست نهایی نامزدهای انتخابات افزوده شوند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =