فرماندار اصفهان: ان شاء الله با این آموزش ها، توانمندی های لازم در عوامل اجرایی برای برگزاری انتخاباتی مطلوب، سالم و با رعایت مر قانون ایجاد گردد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، آموزش های مناطق ویژه عوامل اجرایی انتخابات، نمایندگان فرماندار و کاربران رایانه با تدریس مربیان آموزشی از تاریخ ۱۴ لغایت ۲۸ بهمن ماه انجام می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در دومین دوره آموزشی مربیان مناطق ۲۱گانه مرکز حوزه انتخابیه اصفهان، عنوان کرد: این دوره آموزشی با حضور مربیان مناطق ۱۱ تا ۲۱ مرکز حوزه انتخابیه اصفهان برگزار شد.

فرماندار اصفهان با اشاره به برنامه آموزشی مربیان، افزود: این دوره آموزشی در دو بخش تئوری شامل آموزش قوانین و مقررات و آیین نامه انتخابات و بخش عملی شامل آموزش پلمپ صندوق های اخذ رأی، آشنایی با دستگاه های احراز هویت و تنظیم صورت جلسه پایانی انتخابات بود که مربیان آموزش های لازم را فرا گرفتند.

احمدی در ادامه گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، آموزش های مناطق ویژه عوامل اجرایی انتخابات، نمایندگان فرماندار و کاربران رایانه با تدریس مربیان آموزشی از تاریخ ۱۴ لغایت ۲۸ بهمن ماه انجام می شود.

وی افزود: ان شاء الله با این آموزش ها، توانمندی های لازم در عوامل اجرایی برای برگزاری انتخاباتی مطلوب، سالم و با رعایت مر قانون ایجاد گردد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پنج =