فرماندار اصفهان بر اهمیت تأثیرگذاری آموزش و برنامه های آموزشی تأکید کرد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: هرچه که آموزش بهتر انجام شود، جلوه و نمایش سالم بودن انتخابات بیشتر خواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیته آموزش انتخابات، با بیان اینکه انتخابات در هر مقطعی از تاریخ انقلاب اسلامی مهم و سرنوشت ساز بوده است، خاطرنشان کرد: انتخابات امسال دارای ویژگی هایی است و اینکه بعد از جنگ شناختی و ترکیبی سال گذشته برگزار خواهد شد و حتی یک رأی هم تأثیر بسزایی در تعیین سرنوشت کشور دارد.

فرماندار اصفهان افزود: دشمنان در فتنه سال گذشته با بهره گیری از قدرت رسانه و خود اکثریت پنداری درصدد ضربه زدن به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند که امروز نیز با القای مشارکت پایین در انتخابات، قصد دارند فتنه سال گذشته را ادامه دهند.

احمدی به دیگر ویژگی های انتخابات امسال اشاره کرد و گفت: انتخابات امسال اولین انتخاباتی است که در دولت سیزدهم که شعارهای انقلاب را بیان می نماید و باتوجه به وقایع منطقه ای، برگزار می گردد.

وی تصریح کرد: یکی از راهبردهای دشمنان برای کاهش مشارکت این است که انتخابات را بی تأثیر در رفع مشکلات کشور معرفی کنند و مردم را نسبت به آینده کشور نا امید و مأیوس کنند.

احمدی با اشاره به نقش کمیته آموزش در انتخابات، اظهار داشت: هرچه که آموزش بهتر انجام شود، جلوه و نمایش سالم بودن انتخابات بیشتر خواهد بود.

وی بر اهمیت تأثیرگذاری آموزش و برنامه آموزش تأکید کرد و گفت: جلسات آموزشی به صورت متراکم برگزار نشود تا کیفیت آموزش ارتقاء یابد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: به آموزش نمایندگان فرماندار بیشتر توجه شود.

وی با اشاره به اهمیت تکرار و استمرار جلسات آموزشی، افزود: پیش بینی جلسات متعدد آموزشی و نحوه آموزش اعم از حضوری، مجازی، مکتوب و تمرین اجرا، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

احمدی با تأکید بر اهمیت بهره برداری از جزوات آموزشی عنوان کرد: تولید جزوات آموزشی منطبق با سیاست ها، روش ها و قوانین و مقررات به صورت ابتکاری انجام شود.

وی پیرامون آموزش بازرسان نیز تصریح کرد: آموزش بازرسان انتخابات باید در سرفصل برنامه های کمیته آموزشی قرار گیرد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم جوان گرایی در آموزش، عنوان کرد: توجه به جوانان در آموزش برای انجام اقدامات ابتکاری بسیار حائز اهمیت است و باید مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.

احمدی اضافه کرد: جلسات آموزشی باید دقیق، منظم و با پشتیبانی های لازم باشد و از ابزارهای آموزشی در این خصوص استفاده شود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =