فرماندار اصفهان تأکید کرد: رئیس شعبه و نماینده فرماندار در هر شعبه باید ظرفیت ها را بشناسند و منادی انتخابات باشند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تنها نماینده فرماندار باید روز برگزاری انتخابات و روز قبل از آن از طریق رئیس شعبه و دیگر اعضا، اقدامات انجام شده را پیگیری نماید.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه مصاحبه با نمایندگان فرماندار، تأکید کرد: رئیس شعبه و نماینده فرماندار در هر شعبه بایستی ظرفیت ها را بشناسند و منادی انتخابات باشند.

فرماندار اصفهان افزود: شرکت در دوره های آموزشی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، چراکه یک بی تدبیری کوچک می تواند در روند کار مشکلات عدیده ای ایجاد کند.

احمدی با بیان اینکه یکی از اصلی ترین راهبردهای ما همدلی است، تصریح کرد: نمایندگان فرماندار باید تک تک اعضای شعبه را بشناسند، با آنها ارتباط برقرار کنند و آنها را دعوت به همدلی و مشارکت نمایند.

وی افزود: تنها نماینده فرماندار باید روز برگزاری انتخابات و روز قبل از آن از طریق رئیس شعبه و دیگر اعضا، اقدامات انجام شده را پیگیری نماید.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سیزده =