فرماندار اصفهان تأکید کرد: گفتمان ما در انجام فرآیند انتخابات باید گفتمانی دینی و انقلابی باشد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: نمایندگان فرماندار در شعب موظفند ظرفیت های محله ای که شعبه در آنجا مستقر شده را بررسی، شناسایی و برای افزایش مشارکت همگانی تلاش کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با رابطین نمایندگان فرماندار، مسئولین ستادهای مناطق ۲۱گانه اصفهان و هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان، با اشاره به راهبردهای متعدد دشمن برای کاهش مشارکت در انتخابات، اظهار داشت: القای بی اثر بودن انتخابات در بهبود وضعیت کشور، القای یأس و به بن بست رسیدن ابعاد مختلف سیاسی و اقتصادی با کتمان پیشرفت ها و بزرگنمایی مشکلات، تلاش برای تحت فشار قرار دادن نظام با مشارکت پایین مردم، برنامه ریزی برای ایجاد نا امنی و آشوب و تحریم انتخابات برای اختلال در تصمیم گیری مدیریت انقلابی، ازجمله راهبردهای دشمن برای کاهش مشارکت در انتخابات است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه مسئولین ستادهای مناطق و نمایندگان فرماندار بایستی با شبکه سازی و روش های ابتکاری، موضوع مشارکت همگانی در انتخابات را آسیب شناسی، بررسی و پیگیری نمایند، افزود: نمایندگان فرماندار در شعب موظفند ظرفیت های محله ای که شعبه در آنجا مستقر شده را بررسی، شناسایی و برای افزایش مشارکت همگانی تلاش کنند.

احمدی تأکید کرد: گفتمان ما در انجام فرآیند انتخابات بایستی گفتمان دینی و انقلابی باشد.

وی افزود: آموزش منظم و پیاپی نمایندگان فرماندار و اعضای شعب و چینش افراد با انگیزه و آموزش پذیر، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 11 =