فرماندار اصفهان: تدبیری اندیشیده شده که مربیانی آموزش ببینند تا نمایندگان فرماندار، هیأت های اجرایی و کاربران رایانه را در سطح مناطق آموزش دهند

فرماندار اصفهان تصریح کرد: همه مربیان پس از آموزش های تئوری و عملی و بعد از قبولی در آزمون مربوطه، آمادگی لازم را برای آموزش در سطح مناطق خواهند داشت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه آموزش مربیان آموزشی مناطق، اظهار داشت: باتوجه به تعداد بالای اعضای هیأت های اجرایی در سطح مناطق ۲۱گانه اصفهان، تدبیری اندیشیده شده که مربیانی آموزش ببینند تا فرآیند آموزش نمایندگان فرماندار، اعضای هیأت های اجرایی و کاربران رایانه را در سطح مناطق انجام دهند.

فرماندار اصفهان به محتواهای آموزشی نیز اشاره کرد و افزود: آموزش قوانین و مقررات انتخابات، آیین نامه انتخابات به صورت تئوری و عملی شامل پلمپ کردن صندوق های اخذ رأی، تنظیم صورت جلسه پایانی و کار با دستگاه احراز هویت، ازجمله محتویات آموزشی خواهد بود.

احمدی تصریح کرد: همه مربیان پس از آموزش های تئوری و عملی و بعد از قبولی در آزمون مربوطه، آمادگی لازم را برای آموزش در سطح مناطق خواهند داشت.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =