فرماندار اصفهان: تلاش دشمن برای ناامیدسازی مردم/ فرهنگیان منادی انتخابات شوند

فرماندار اصفهان گفت: دشمنان ناامیدسازی مردم را در دستور کار خود قرار داده اند، از این رو همه شما فرهنگیان باید منادی انتخابات باشید و در این زمینه نقش آفرینی کنید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در دبیرستان معراج اندیشه اصفهان اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس خلاصه مجاهدت مردم این بود که هر کس در جایگاه خود نقش آفرینی می کرد ولی امروز نگاه ما به افراد اشتباه شده است در حالی که هر فردی درست تشخیص دهد می تواند در عرصه دفاع از انقلاب نقش آفرین باشد.

وی با اشاره به وقایع غزه و بمباران رفح، افزود: ما نیز در موقعیتی قرار داریم که هر روز بمباران می شویم، دشمن بر سر ما بمب ناامیدی نسبت به آینده را می ریزد و از این روست که مقام معظم رهبری بر لزوم جهاد تبیین تاکید می کنند.

فرماندار اصفهان با تاکید بر اینکه معلمان و مدیران آموزش و پرورش نیز می توانند طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، منادی انتخابات باشند، گفت: این انتخابات با ادوار گذشته تفاوت هایی دارد؛ اولین تفاوت این است که انتخابات پیش رو اولین انتخابات بعد از فتنه سال گذشته و حداکثریت پنداری جریان ضد انقلاب است.

احمدی افزود: تعداد انگشت شماری از بین دانشجویان دانشگاه اصفهان در فتنه سال گذشته به تجمعات دانشجویی کشانده شدند تا بگویند ما اکثریت هستیم در حالی که عمده دانشجویان با جریان ضدانقلاب همراهی نکردند؛ امروز هم تلاش می کنند تا بگویند کسی در انتخابات شرکت نمی کند اما ارزیابی ما این است که نسبت به دوره قبل با افزایش مشارکت روبرو خواهیم شد.

وی در خصوص دلایل افزایش مشارکت مردم در انتخابات ابراز کرد: اولین دلیل ثبت نام و تایید صلاحیت دو برابری کاندیداها نسبت به دوره قبل است؛ این در حالی است که جریان ضدانقلاب تلاش کرد به گونه ای القا کند که هر کس داوطلب انتخابات شود خیانتکار است.

فرماندار اصفهان ادامه داد: عده ای می گویند انتخابات رقابتی نیست، ما در پاسخ به آنها می گوییم که به زودی فهرست های گروه های مختلف را خواهید دید.

احمدی در ادامه گفت: این انتخابات بعد از استقرار دولتی است که برای رفع مشکلات مردم اراده کرده است، همین تلاش های دولت باعث شده تا این انتخابات با انتخابات های ادوار گذشته تفاوت اساسی و حساسیت ویژه داشته باشد و دشمنان ناامیدسازی مردم را در دستور کار خود قرار دهند از این رو همه شما باید منادی انتخابات باشید و در این زمینه نقش آفرینی کنید.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + چهارده =