فرماندار اصفهان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اصفهان : امتداد حرکت انقلابی مردم ایران؛ از ۲۲ بهمن تا ۱۱ اسفند

فرماندار اصفهان گفت: دشمن ۴۵ سال است که تلاش می کند مردم ایران را از امام راحل و آرمان های انقلاب اسلامی جدا کند اما هیچگاه موفق نبوده چرا که مردم بصیر، مومن و هوشیار ایران اسلامی، با حضور بی نظیر خود در بزنگاه های مختلف این توطئه ها و حیله ها را خنثی کرده اند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر اصفهان شرکت کرد.

وی در حاشیه این مراسم از حضور بی نظیر مردم شهیدپرور اصفهان قدردانی کرد و اظهار کرد: درود بی کران خداوند بر مردم ولایتمدار اصفهان که با حضور به هنگام خود در همه صحنه ها نشان داده اند که همواره پیرو ولایت و ادامه دهنده راه شهدا هستند.

فرماندار اصفهان با اشاره به توطئه های دشمنان و بدخواهان ملت ایران به ویژه آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی، به فهم و بلوغ سیاسی مردم ایران اشاره کرد و گفت: دشمن ۴۵ سال است که تلاش می کند مردم ایران را از امام راحل و آرمان های انقلاب اسلامی جدا کند اما هیچگاه موفق نبوده چرا که مردم بصیر، مومن و هوشیار ایران اسلامی، با حضور بی نظیر خود در بزنگاه های مختلف این توطئه ها و حیله ها را خنثی کرده اند.

وی حضور مردم در مراسم روز گذشته را موجب سربلندی اسلام و مسلمین دانست و تاکید کرد: مردم امسال برخلاف تصور دشمنان شگفتی دیگری خلق کردند و به جهانیان نشان دادند که هنوز پای آرمان های امام و شهدا ایستاده اند.

وی ابراز کرد: این حضور به منزله بیعت با مقام عظمی ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بود و به یقین، قلب رهبر معظم انقلاب و همه انسان های آزادی خواه و عدالت طلب در سراسر جهان را خوشنود ساخت.

احمدیبیان کرد: امید است در امتداد راهپیمایی روز گذشته، مردم با حضور هوشمندانه خود در پای صندوق های رای در روز ۱۱ اسفندماه تمامی حیله ها و عوام فریبی های رسانه های بیگانه را خنثی کرده و برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات جمهوری اسلامی ایران رقم خواهند زد.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 16 =