فرماندار اصفهان: همه گروه ها و گرایش های سیاسی در انتخابات یازدهم اسفند در اصفهان با یکدیگر رقابت خواهند کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: انتخابات یازدهم اسفند قطعا بیانگر این پیام به دشمنان است که مردم پای دین و انقلاب خود ایستاده اند و از آن دفاع خواهند کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در میز خدمت نماز جمعه و در جمع معتکفین مسجد صاحب الزمان  (عج) سپاهان شهر، با اشاره به اهمیت دو انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در یازدهم اسفند، خاطرنشان کرد: جبهه مقاومت در جای جای کشورهای اسلامی بالاخص منطقه غرب آسیا پیروزی هایی را کسب کرده اند و دشمنان درصدد ضربه زدن به جبهه مقاومت هستند، از  این رو این گفتمان که منجر به پیروزی و فراگیری جبهه مقاومت شده در مقطعی انتخابات برگزار می کند و حضور مردم در انتخابات و رأی مردم باعث تقویت این جبهه می شود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه انتخابات امسال بعد از جنگ شناختی و ترکیبی سال گذشته برگزار خواهد شد و حتی یک رأی هم تأثیر بسزایی در تعیین سرنوشت کشور دارد، افزود: انتخابات یازدهم اسفند قطعا بیانگر این پیام به دشمنان است که مردم پای دین و انقلاب خود ایستاده اند و از آن دفاع خواهند کرد.

احمدی به برخی پیشرفت های ملی، منطقه ای و بین المللی کشور در عرصه های مختلف در دولت سیزدهم اشاره و تأکید کرد: دشمنان با تبلیغات رسانه ای گسترده خود و با کتمان کردن پیشرفت های کشور و بزرگ نمایی برخی مشکلات درصدد ناامید و مأیوس کردن مردم هستند اما بنا به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، برای افزایش مشارکت در انتخابات، ضروریست که همه منادی انتخابات باشند.

وی با اشاره به سلامت انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، افزود: انتخاباتی که متولیان و برگزارکنندگان آن علاوه بر مسئولین، از بین مردم هستند و چشمان ناظر مردم آن را رصد و نظارت می کند، قطعا انتخابات سالمی است.

فرماندار اصفهان به رقابتی بودن انتخابات در اصفهان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: گروه ها و گرایش های مختلف سیاسی در انتخابات امسال در اصفهان شرکت کرده اند و با یکدیگر به رقابت می پردازند که دشمنان درصدد تفرقه افکنی در این خصوص نیز هستند و بایستی هوشمندانه عمل کنیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =