معاون برنامه ریزی فرمانداری و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان بر اهمیت آموزش جامع و کامل بازرسین و سربازرسین تأکید کرد

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد احمدی معاون برنامه ریزی فرمانداری و رئیس هیأت بازرسی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان در نشستی با رؤسای ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات اصفهان، تأکید کرد: رؤسای ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات اصفهان در اسرع وقت نسبت به معرفی بازرسین، سربازرسین و بازرسین ذخیره هر هر منطقه اقدام نمایند.

وی با تأکید بر توجه به جوان گرایی در انتخاب بازرسین، سربازرسین و بازرسین ذخیره هر منطقه، افزود: بازرسین و سربازرسین بایستی دقیق، صبور، وقت گذار، دارای اشرافیت کامل به منطقه و ملزم به گزارش دهی به موقع باشند.

احمدی به اهمیت آموزش بازرسین و سربازرسین اشاره کرد و گفت: رؤسای ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات اصفهان باید با همکاری هیأت بازرسی انتخابات شهرستان نسبت به آموزش جامع و کامل بازرسین و سربازرسین اقدام نمایند.

وی افزود: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =