نشست فرماندار اصفهان با راویان دفاع مقدس و پیشرفت و هادیان سیاسی برگزار شد

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید با تبیین واقعیت ها و دستاوردهای نظام و انقلاب و امیدآفرینی بستر را برای برگزاری انتخاباتی با مشارکت حداکثری فراهم سازیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با راویان دفاع مقدس و پیشرفت و هادیان سیاسی، خاطرنشان کرد: دشمنان تلاش می کنند موفقیت هایی که براساس گفتمان انقلاب اسلامی کسب می شود را کتمان کنند و کمرنگ جلوه دهند تا مانع از حضور مردم در انتخابات شوند.

فرماندار اصفهان به برخی اقدامات دولت سیزدهم در حوزه های مختلف اشاره کرد و افزود، ما باید با تبیین واقعیت ها و دستاوردهای نظام و انقلاب و امیدآفرینی بستر را برای برگزاری انتخاباتی با مشارکت حداکثری فراهم سازیم.

احمدی عنوان کرد:  ان شاء الله با همدلی بتوانیم انتخابات باشکوه و در تراز مردم اصفهان برگزار کنیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 5 =