نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، شب گذشته (یکشنبه)، نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این نشست، از حضور عوامل اجرایی انتخابات در همایش روز جمعه قدردانی کرد و گفت: در این همایش بیش از پنج هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی گرد هم آمدند.

وی همچنین از حضور وزیر کشور در این همایش مراتب سپاس خود را اعلام کرد و افزود: هدف از برگزاری این همایش نشان دادن انسجام عوامل اجرایی انتخابات در حوزه انتخابیه اصفهان بود.

فرماندار اصفهان یادآور شد: از برکات ورود وزیر کشور به اصفهان پیگیری مصوبات سفرهای قبل ایشان به اصفهان در زمینه های مختلف بود.

گفتنی است، در این نشست، فرماندار، عوامل اجرایی و اعضای هیئت نظارت به بحث و بررسی امور جاری در فرایند انتخابات پرداختند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 12 =