پیام تبریک فرماندار اصفهان به مناسبت خجسته میلاد باسعادت مولی الموحدین حضرت علی بن ابی طالب (علیه السلام)

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به تمامی شیعیان جهان بویژه مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به تمامی شیعیان جهان بویژه مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۳ رجب، سر آغاز طلوع دل انگیز خورشید فروزان منظومه امامت و چراغ منور هدایت، مولای متقیان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) ؛ سرچشمه عدالت، نماد شجاعت، سمبل فداکاری و رشادت و یاور همیشگی نبی مکرم اسلام (ص) در برافراشتن پرچم دین مبین اسلام است که اینها همه نشانه های بزرگی برای ما هستند تا از اخلاق حسنه و شیوه متعالی زندگی حضرتش درس گرفته و در زندگی عادی خود جاری سازیم.

بی تردید حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر اکرم (ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن ، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند .

اینجانب فرارسیدن ۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) بزرگ مرد عدالت و معنویت، مظهر شجاعت و انسانیت را به تمامی شیعیان راستین آن امام همام بویژه مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال سعادت، تندرستی و پیروی صادقانه از سیره علوی را برای همگان آرزومندم.

                                                                                                                        محمدعلی احمدی

                                                                                                            فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 13 =