با حضور فرماندار اصفهان، پروژه تقویت فشار خط انتقال آب به هسته مرکزی شهر اصفهان افتتاح شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: باتوجه به قدمت زیاد و جمعیت بالای شهر اصفهان، نیازها و اولویت هایی داریم که باید به آنها بپردازیم که ازجمله آنها تقویت فشار آب برای آرامش و آسایش بیشتر مردم است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین افتتاح پروژه تقویت فشار خط انتقال آب به هسته مرکزی شهر اصفهان، برگزاری مراسم افتتاح یک پروژه بزرگ در مسجد را شایسته تقدیر دانست و خاطرنشان کرد: ما با مراجعه به مسجد و حضور در بین نماز گزاران و پایگاه های فرهنگی و بسیج فعال در مسجد می توانیم رویکرد مردمی بودن دولت را بیشتر نشان دهیم که این مهم بسیار ارزشمند و شایسته تقدیر است.

فرماندار اصفهان افزود: باتوجه به قدمت زیاد و جمعیت بالای شهر اصفهان، نیازها و اولویت هایی داریم که باید به آنها بپردازیم که ازجمله آنها تقویت فشار آب برای آرامش و آسایش بیشتر مردم است.

احمدی تصریح کرد: یکی از موضوعات اصلی که در سفر وزیر محترم کشور به اصفهان به آن پرداخته شد، مسئله انتقال آب، مشکلات فرسودگی فاضلاب شهری و تقویت فشار آب بود که باید به آنها پرداخته شود و امروز ما شاهد افتتاح یکی از پروژه های مهم در این رابطه هستیم.

گفتنی است، با حضور فرماندار اصفهان، پروژه تقویت فشار خط انتقال آب به هسته مرکزی شهر اصفهان به طول ۳۵۰۰ متر  و با هزینه ۳۲۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 13 =