تقدیر وزیر محترم کشور از فرماندار اصفهان برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری

وزیر محترم کشور مراتب سپاس خود را از محمد علی احمدی فرماندار اصفهان و رئیس هیات اجرایی حوزه انتخابیه اصفهان برای برگزاری انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اهدا لوح تقدیر اعلان نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان،دکتر احمد وحیدی وزیر محترم کشور مراتب سپاس خود را از محمد علی احمدی فرماندار اصفهان و رئیس هیات اجرایی حوزه انتخابیه اصفهان برای برگزاری انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اهدا لوح تقدیر اعلان نمود.

در متن این تقدیرنامه آمده است:

باسلام و تحیات؛

برگزاری شکوهمند انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری که در روز یازده اسفندماه به انجام رسید؛مسئولیت بزرگ و بارگرانی بود که با تلاش میدانی و همت یکایک فرمانداران مؤمن، انقلابی و وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سرانجام رسید.

در شرایطی که دشمنان نظام با تمام توش و توان خود برای مأیوس ساختن ملت رشید ایران جهت حضور در صحنه انتخابات و کاهش میزان مشارکت صف آرایی کرده و سوء تبلیغات خود را به حداکثر میزان ممکن رسانیده و برخی خواص سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نیز در انجام رسالت تاریخی خود دچار خطا شده بودند؛ حضور در صحنه و پیگیری و تلاش چشمگیر شما عزیزان موجب شد تا همه امید بدخواهان ملت نقش‌برآب شده و به فضل الهی بر خلاف انتظار دشمنان، دولت انقلابی و وزارت کشور از این آزمون رو سفید و سربلند به درآید. برگزاری انتخاباتی امن،سالم، رقابتی و پرشور و با مشارکت مطلوب وظیفه گرانسنگی بود که از ناحیه رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی بر دوش وزارت کشور نهاده شده بود و اینک به فضل الهی و مجاهدت شما عزیزان و حضور دشمن شکن ملت شریف ایران نظاره گر و شاهد تحقق همه این اضلاع چهارگانه هستیم.

شایسته است، مراتب تقدیر نسبت به تعهد، جدیت و تلاش جنابعالی در انجام این وظیفه مهم را اعلام نموده و از درگاه ربوبیت توفیقات روزافزون در انجام خدمت به ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.

احمد وحیدی

وزیر کشور

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − شش =