جشن انتخاباتی مردم اصفهان در میدان امام و پل خواجو/ اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی در یازدهم اسفندماه

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه با حضور مسئولین اداره ورزش و جوانان و نمایندگان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در دفتر فرماندار اصفهان برگزار شد.

در این نشست، اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی هنری و ورزشی از جمله گردهمایی مربیان و متربیان ورزش های صبحگاهی و زورخانه ای، اجرای گروه های سرود در میدان امام خمینی(ره) و پل خواجو در روز انتخابات در دستور کار قرار گرفت.

علاوه بر موارد مذکور، اجرای برنامه های شاد و متنوع در شهرهای بهارستان، قهجاورستان، سپاهان شهر و روستاهای پرجمعیت شهرستان اصفهان مصوب شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 1 =