در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، دبیرستان دخترانه خیر نیک اندیش دکتر آرینا یعقوبی افتتاح شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اصفهان مهد کارهای خیر و در این زمینه پیشتاز است و خیرین نیک اندیش در عرصه های مختلف اقدامات ارزشمند و قابل تقدیری را انجام داده اند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (شنبه)، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، دبیرستان دخترانه خیر نیک اندیش دکتر آرینا یعقوبی در شهرک سرو زینبیه واقع در ناحیه ۴ آموزش و پرورش اصفهان، در ۱۲ کلاس و با زیربنای ۱۴۲۱ متر مربع، افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه این آیین، با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز سرمایه خود را برای سرمایه گذاری بنیادین مصرف می کنند که استمرار دارد و موجب تعالی جامعه به واسطه تربیت انسان های وارسته و پیشتاز می شود که این مهم شایسته تقدیر است.

فرماندار اصفهان افزود: اصفهان مهد کارهای خیر و در این زمینه پیشتاز است و خیرین نیک اندیش در عرصه های مختلف اقدامات ارزشمند و قابل تقدیری را انجام داده اند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =