رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان خبر داد: تمهیدات لازم برای اخذ رای معلولان فراهم است/ یک شعبه اخذ رای برای معلولان در هر منطقه

رحمت الله ترابی عنوان کرد: در هر منطقه شعبه ای برای اخذ رای معلولان مناسب سازی و رمپ های ویژه معلولان و افراد دارای ویلچر جانمایی شده است تا آن عزیزان بتوانند با آرامش خاطر رای خود را به صندوق بیندازند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، رحمت الله ترابی از استقرار شعب اخذ رای مناسب سازی شده برای معلولین خبر داد و اظهار کرد: در ادامه تمهیدات در نظر گرفته شده برای رای گیری از اقشار مختلف، فرمانداری اصفهان در این دوره از انتخابات تمهیداتی نیز ویژه معلولان در نظر گرفته است.

رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان تشریح کرد: بر همین اساس در هر منطقه شعبه ای برای اخذ رای معلولان مناسب سازی و رمپ های ویژه معلولان و افراد دارای ویلچر جانمایی شده است تا آن عزیزان بتوانند با آرامش خاطر رای خود را به صندوق بیندازند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =