شهردار اصفهان عنوان کرد: حضور در عملیات مهم انتخابات برای ما توفیق الهی است

شهردار اصفهان اظهار داشت: معتقدم در عملیاتی فوق العاده مهم قرار داریم که فرماندهی کل آن را رهبری معظم انقلاب بر عهده دارند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، علی قاسم زاده شهردار اصفهان امشب در حاشیه بازدید از آخرین آمادگی های حوزه انتخابیه اصفهان اظهار کرد: کلیه عوامل شهرداری تا پایان انتخابات در خدمت عملیات مهم انتخابات خواهند بود.

وی با اشاره به سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری در جمع نوجوانان رای اولی افزود: معتقدم در عملیاتی فوق العاده مهم قرار داریم که فرماندهی کل آن را رهبری معظم انقلاب بر عهده دارند.

شهردار اصفهان تصریح کرد: این عملیات به لحاظ اینکه در زمین بازی با همه دستگاه های اطلاعاتی جهان، دشمنان و سیاستمداران و تحلیلگران قرار داریم، فوق العاده حساس است البته حضور در چنین فعالیت هایی که با امر مستقیم ولایت فقیه انجام می شود، افتخار و سعادتی است.

قاسم زاده با بیان اینکه در اغتشاشات سال گذشته شرایطی پیش آمد که ورق به نفع ما برگشت، گفت: امروز شاهد خواری رسانه های معاند و پیروزی عزتمندانه خود هستیم و قطعا روزهای خوبی در کشور رقم خواهد خورد.

وی یادآور شد: فردا برای هر نوع اضطرار و ضرورتی آماده ایم و همین که جز برگزار کنندگان این عملیات مهم هستیم برای ما توفیق الهی است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =