فرماندار اصفهان از بررسی شکایت واصله در ارتباط با حوزه ارامنه جنوب ایران خبر داد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: صحت انتخابات این حوزه انتخابیه را از نظر هیات اجرایی و هیات نظارت حوزه انتخابیه ارامنه جنوب ایران تایید و اعلان کرد : مراتب جهت تصمیم گیری نهایی به شورای محترم نگهبان ارسال خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، طی جلسه ای که برای رسیدگی به شکایت واصله مرکز حوزه انتخابیه ارامنه جنوب ایران برگزار شد پیرامون بندهای شکایات واصله بررسی های لازم انجام گردید.

محمد علی احمدی فرماندار اصفهان و رئیس هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه ارامنه جنوب ایران عنوان کرد : طی جلسه ای که با حضور هیات اجرایی و هیات نظارت بر دوازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد ، پیرامون شکایت واصله حوزه انتخابیه ارامنه جنوب ایران بررسی های لازم صورت گرفت.

احمدی اظهار داشت : پس از بررسی ، تعدادی از بندهای شکایت به علت عدم ارایه مستندات پذیرفته نشد و تنها یک بند از شکایت به تشخیص هیات اجرایی مربوط به فرآیندهای انتخاباتی نبوده و به مرجع قضایی ارسال و شاکیان از آن طریق پیگیری خواهند کرد.

وی در ادامه صحت انتخابات این حوزه انتخابیه را از نظر هیات اجرایی و هیات نظارت حوزه انتخابیه ارامنه جنوب ایران تایید و اعلان کرد : مراتب جهت تصمیم گیری نهایی به شورای محترم نگهبان ارسال خواهد شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =