فرماندار اصفهان تأکید کرد: اعضای شعب هیچگونه جانبداری از کاندیداها نداشته باشند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ایمنی شعب اخذ رأی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با مسئولین مناطق ۲۱گانه، نمایندگان فرماندار و مسئولین حراست های مناطق شهری و روستایی شهرستان، با اشاره به نکاتی پیرامون شیوه نامه برگزاری انتخابات، تأکید کرد: اعضای شعب بایستی شیوه نامه برگزاری انتخابات را با دقت مطالعه کنند و روز انتخابات آن را با خود همراه داشته باشند.

وی افزود:  ایمنی شعب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و ضروری است که تمهیدات لازم در این خصوص اتخاذ گردد.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: اعضای شعب کاملا بی طرف باشند و هیچگونه جانبداری از کاندیداها نداشته باشند.

احمدی با اشاره به وضعیت شعب سیار مناطق ۱۵گانه، اظهار داشت: برای شعب سیار مسئولی مشخص شده و باید به بهترین نحو از این شعب استفاده گردد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 18 =