فرماندار اصفهان: تعداد کاندیداهای مجلس در اصفهان به ۲۶۲ نفر رسید / ‏حضور‬ ۳۶ زن در رقابت‌های انتخاباتی

فرماندار اصفهان از انصراف ۲۰ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس دوازدهم تا پایان مهلت قانونی در حوزه انتخابیه اصفهان خبر داد و گفت: در این دوره از انتخابات ۳۶ زن و ۲۲۶ مرد با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با اشاره به آخرین تحولات انتخابی در حوزه انتخابیه اصفهان از انصراف ۲۰ تن از نامزدها در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد و اظهار کرد: با کناره‌گیری این نامزدها، تعداد افراد باقی مانده در رقابت به ۲۶۲ نفر رسید.

وی افزود: در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی ۳۶ نفر زن و ۲۲۶ نفر مرد به رقابت می‌پردازند که در این بین ۵۲ نفر دارای مدرک دکتری، ۲۰۳ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد و معادل کارشناسی ارشد و ۷ نفر تحصیلات حوزوی دارند.

فرماندار اصفهان تشریح کرد: در بین نامزدها، ۵۰ نفر کمتر از ۴۰ سال سن و ۳۸ نفر بیش از ۶۰ سال سن دارند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 3 =