فرماندار اصفهان خبر داد: ۳۰۰ خبرنگار دانش‌آموز در ۳۰۰ شعبه حماسه حضور رأی اولی‌ها را انعکاس می‌دهند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: راهبرد جدیدی در این دوره از انتخابات اتخاذ شد و طبق آن با هماهنگی هیئت نظارت، زیرساختی ویژه جهت تسهیل پاسخ گویی به سوالات احتمالی اعضای شعب در روز انتخابات ایجاد شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در ادامه فرایندهای اجرای انتخابات در حوزه انتخابیه اصفهان طی روزهای اخیر، اظهار کرد: راهبرد جدیدی در این دوره از انتخابات اتخاذ شد و طبق آن با هماهنگی هیئت نظارت، زیرساختی ویژه جهت تسهیل پاسخ گویی به سوالات احتمالی اعضای شعب در روز انتخابات ایجاد شده است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه امسال قرار است ۳۰۰ خبرنگار دانش‌آموز در ۳۰۰ شعبه حماسه حضور رأی اولی‌ها را انعکاس دهند، خاطرنشان کرد: همچنین حضور مردم در پای صندوق‌های رأی چهار شعبه میدان امام، پل خواجو، حسینیه رضوی به صورت زنده از صدا و سیمای مرکز اصفهان پخش خواهد شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 5 =