فرماندار اصفهان: درخواست مجوز تبلیغات چندین فهرست انتخاباتی از فرمانداری/ انتخابات در اصفهان کاملاً رقابتی است

فرماندار اصفهان با تاکید بر اینکه انتخابات کاملاً رقابتی است، یادآور شد: تاکنون چندین فهرست انتخاباتی درخواست مجوز تبلیغات خود را به فرمانداری ارائه داده اند که مطابق قانون در ستاد تبلیغاتی استان بررسی و اعلام نظر خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست با بازرسین انتخابات حوزه انتخابیه اصفهان اظهار کرد: به نسبت گسترش، قوام و محکم شدن انقلاب اسلامی دشمنی‌ها نیز سخت‌تر و پیچیده‌تر و البته ناکامی های دشمن نیز بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه عرصه انتخابات همواره مورد هجمه دشمنان بوده است، افزود: با پیچیده‌تر شدن تهدیدات دشمن باید به این نظام امیدوارتر باشیم و در عرصه انتخابات تهدیدات دشمن و ظرفیت‌هایی که داریم را فراموش نکنیم.

فرماندار اصفهان با تاکید بر اینکه انتخابات به سلامت برگزار خواهد شد، ابراز کرد: مشارکت بیشتر مایه سربلندی ملت است و باید در این راستا تلاش کرد.

وی با بیان اینکه تاکنون با حدود ۷۰۰ نماینده فرماندار جلساتی برگزار شده است، گفت: هر یک از ما در سنگری قرار خواهیم گرفت بنابراین باید برای خدمت ید واحده باشیم و مرّ قانون را اجرا کنیم و نیز در راستای تعامل، برادری و رفاقت با سایر اعضای شعبه تلاش کنیم و رسیدن به این مهم جز با گفتمان اخلاص، معنویت و بی طرفی محض از کاندیداها اتفاق نخواهد افتاد.

احمدی با اشاره به ماده ۲۸ انتخابات که مربوط به بازرسان است، تاکید کرد: طبق این ماده قانونی هیچ سازمان یا دستگاهی جز وزارت کشور و شورای نگهبان مجاز نیست در امر انتخابات دخالت کند و یا مأموران و بازرسانی اعزام کند.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات کاملاً رقابتی است، یادآور شد: تاکنون چندین فهرست انتخاباتی درخواست مجوز تبلیغات خود را به فرمانداری ارائه داده اند که مطابق قانون در ستاد تبلیغاتی استان بررسی و اعلام نظر خواهد شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هجده =