فرماندار اصفهان: نقش افزایش مشارکت در تعیین سرنوشت اقلیت‌های مذهبی/ عوامل اجرایی انتخابات امانت دار رأی مردم هستند

فرماندار اصفهان در دیدار با عوامل اجرایی اقلیت‌های دینی در انتخابات گفت: هر چه بر تعداد آرای شما افزوده شود نماینده شما با پشتوانه مردمی بهتری وارد مجلس خواهد شد و پشتوانه مردمی مناسب در تعیین سرنوشت شما اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی در نشست با عوامل اجرایی انتخابات در حوزه ارامنه، کلیمیان و زرتشتیان اصفهان اظهار کرد: اینکه نماینده شما با چه تعداد رأی انتخاب می‌شود و مشارکت شما به چه میزانی است، در تعیین سرنوشت شما مهم است.

وی افزود: هر چه بر تعداد آرای شما افزوده شود نماینده شما با پشتوانه مردمی بهتری وارد مجلس خواهد شد و پشتوانه مردمی مناسب در تعیین سرنوشت شما اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: در ترغیب مردم برای شرکت در انتخابات تاکید ما بر بی طرفی است چرا که ما به عنوان عوامل انتخابات امانت دار رأی مردم هستیم و نباید نوع نگرش اجتماعی، فرهنگی و سیاسی ما موجب بروز جهت‌گیری ما شود.

وی با تاکید بر ایجاد فضای رقابتی بین کاندیداها، گفت: امید است با ایجاد رقابت های سالم انتخاباتی شاهد حضور پرشور همه مردم در پای صندوق های رای باشیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =