فرماندار اصفهان: هیچ مشکلی در شعب اخذ رای وجود ندارد/ تاکنون هیچ تخلفی گزارش نشده است

فرماندار اصفهان گفت: مشکلی از نظر حضور اعضای شعب و تعرفه های مورد نیاز تا پایان رای گیری نخواهیم داشت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز فرآیند اخذ رأی در شعب شهرستان اصفهان اظهار کرد: طبق هماهنگی‌هایی که با هیئت‌های نظارت، نمایندگان فرماندار و اعضای شعب انجام گرفت، فرآیند رأی‌گیری از همان دقایق اولیه صبح امروز آغاز شده و همه اعضای شعب با هماهنگی‌ها و هم افزایی ها مشغول به کار شده اند.

فرماندار اصفهان با اشاره به گزارشات واصله از شعب و سامانه جامع انتخابات، افزود: در برخی از نقاط فرآیند رأی‌گیری به صورت زنده از تلویزیون پخش می‌شود.

وی پیش بینی‌ها برای تعداد تعرفه‌ها را مناسب توصیف کرد و گفت: مشکلی از نظر اعضای شعب، حضور اعضای شعب و تعرفه‌های مورد نیاز تا پایان رأی‌گیری نخواهیم داشت.

احمدی ادامه داد: مطابق قانون نامزدهای مختلف طی روزهای قبل اسامی نمایندگان خود را به هیئت نظارت داده‌اند و کارت‌های مربوطه را اخذ کرده‌اند؛ این کارت‌ها ویژه شعبی که نمایندگان نامزدها درخواست حضور داشته‌اند صادر شده تا نمایندگان نامزدها بر فرایند اخذ رأی نظارت کنند و تا آخرین لحظات اخذ رأی و شمارش آرا در شعب مربوطه حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه اکیپ‌های بازرسان شعب و سربازرسان تشکیل شده و مشغول انجام فرایندهای انتخاباتی هستند، در خصوص تخلفات انتخاباتی یادآور شد: در ایام تبلیغات انتخابات بعضاً تخلفاتی صورت گرفته بود که تذکر داده شد و حتی یکی دو مورد هم به مرجع قضائی ارسال شد اما امروز از آغاز فرآیند رأی‌گیری تاکنون تخلف خاصی گزارش نشده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 12 =