فرماندار اصفهان: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین اقوام ایرانی است/ انتخابات سمبل وحدت ما است

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در گردهمایی قوم بختیاری در شهر بهارستان به حساسیت انتخابات پیش رو و تلاش دشمن برای ناامیدسازی مردم برای حضور در عرصه انتخابات اشاره و اظهار کرد: دشمن از ابتدای سال توپخانه های خود را علیه انتخابات یازدهم اسفندماه به کار انداخته است چرا که از تاثیر رای مردم در رفع مشکلات کشور آگاه است.

وی راه برون رفت از مشکلات موجود را انتخابات دانست و افزود: ما در برهه هایی از تاریخ این انقلاب موفق بوده ایم که به آرمان های انقلاب توجه کرده و از رای مردم بهره برده ایم.

وی انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و یادآور شد: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم، همانطور که رزمندگان با یکپارچگی در جبهه ها توانستند خرمشهر را آزاد کنند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هشت =