معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان: در این دوره از انتخابات همراه داشتن شناسنامه الزامی نیست و مردم می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی، گواهینامه، گذرنامه، کارت پایان خدمت در انتخابات شرکت کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان عنوان کرد: با توجه به برودت هوا مردم سعی کنند در ساعات ابتدایی آغاز رأی‌گیری در شعب حاضر شده و رأی خود را به صندوق بیندازند تا به شور انتخاباتی نیز افزوده شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدرضا جان نثاری پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه با عوامل انتخاباتی فرمانداری اصفهان با اشاره به رقابت ۶۱۵ نامزد دوازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان، اظهار کرد: در این دوره از انتخابات نسبت به دوره گذشته با افزایش بیش از دو برابری کاندیداها مواجه بودیم.

وی افزود: سه هزار و ۱۶۱ شعبه اخذ رأی در کل استان فرآیند رأی‌گیری را انجام خواهند داد که در این بین و ۶۲ هیئت اجرایی بر روند اخذ رأی مردم نظارت خواهند کرد؛ همچنین شش هیئت اجرایی ویژه اقلیت‌های دینی در این امور فعالیت خواهند داشت.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان با اشاره به پایان فرآیند تبلیغات نامزدها از ساعت ۸ صبح امروز، تصریح کرد: تاکنون هیچ تخلفی به ستاد انتخابات استان گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه احتمال دارد روند شمارش آرا در شهرهای بزرگ به روز شنبه کشیده شود، یادآور شد: احتمال تعطیلی مدارسی در که شعب اخذ رأی در آنها مستقر شده‌اند در روز شنبه وجود دارد که در صورت لزوم به اطلاع مردم خواهد رسید.

جان نثاری با اشاره به ساعت رأی‌گیری از ۸ صبح تا ۱۸ یازدهم اسفندماه، تاکید کرد: با توجه به برودت هوا مردم سعی کنند در ساعات ابتدایی آغاز رأی‌گیری در شعب حاضر شده و رأی خود را به صندوق بیندازند تا به شور انتخاباتی نیز افزوده شود.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره از انتخابات همراه داشتن شناسنامه الزامی نیست و مردم می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی، گواهینامه، گذرنامه، کارت پایان خدمت در انتخابات شرکت کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان ابراز کرد: از مردم عزیز دعوت می‌کنیم تا در این جشن سیاسی بزرگ شرکت کنند و وظیفه خود را نسبت به خون شهدا انجام دهند تا به جهانیان ثابت کنیم که تا آخرین قطره خون خود پای نظام ایستاده‌ایم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =