جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و شورای زکات شهرستان با حضور معاون سیاسی فرمانداری اصفهان برگزار شد

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (پنجشنبه)، جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و شورای زکات شهرستان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان پیرامون هماهنگی و تدابیر لازم برای دریافت زکات و طرح موضوع شیوه نامه جمع آوری زکات فطره و چگونگی ارتقاء وضعیت اقامه نماز به وسیله یاوران نماز در دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

علیرضا قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان در این جلسه، عنوان کرد: پرداخت زکات برای روستاها و محرومیت زدایی دارای اثرات مثبتی بوده و برای مردم کاملا مشخص و مشهود است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان افزود: دولت مبلغی معادل زکات پرداختی توسط مودیان را در حوزه های عمرانی کمک می نماید که این اتفاق مبارکی است.

قاسمی تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

وی افزود: با هماهنگی شورای زکات شهرستان، کمیته امداد می تواند زکات فطره را به ائمه جماعت مساجد تحویل دهد تا براساس شناختی که از نیازمندان هر محل دارند، بین آنها توزیع نمایند.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، تصریح کرد: کمیته ای تحت عنوان یاوران یا ترویج نماز با حضور دستگاه های ذی ربط تشکیل و به طور راهبردی پیرامون ارتقاء جایگاه نماز و ترویج آن برای سال جاری برنامه ریزی شود.

 

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =