فرماندار اصفهان بر ضرورت نظارت جدی بر توزیع اقلام اساسی مصرفی تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: نظارت بر توزیع اقلام اساسی باید به گونه ای باشد که این اقلام واقعا به دست مصرف کننده برسد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، ظهر امروز (سه شنبه)، جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون نظارت جدی بر نحوه جذب و توزیع اقلام اساسی مصرفی برگزار شد.

 محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این جلسه، تصریح کرد: توزیع اقلام اساسی در شهرستان اصفهان نسبت به جمعیت آن متناسب نیست و باید تمهیدات لازم در این خصوص اتخاذ گردد.

فرماندار اصفهان بر لزوم نظارت جدی بر توزیع اقلام اساسی مصرفی تأکید کرد و افزود: نظارت بر توزیع اقلام اساسی باید به گونه ای باشد که این اقلام واقعا به دست مصرف کننده برسد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 14 =