معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان بر اهمیت اطلاع رسانی پیرامون پرداخت زکات تأکید کرد

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (چهارشنبه) جلسه شورای زکات شهرستان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان پیرامون مصوبه ترویج و توسعه فرهنگ زکات برگزار شد.

علیرضا قاسمی معاون سیاسی فرماندار اصفهان در این جلسه، با تأکید بر اهمیت اطلاع رسانی پیرامون پرداخت زکات، عنوان کرد: شورای زکات شهرستان در خصوص اقدامات این شورا برای نحوه پرداخت زکات و ارائه خدامات به مردم اطلاع رسانی نماید.

قاسمی افزود: شورای زکات شهرستان بایستی نحوه ارائه خدمات به نیازمندان را اطلاع رسانی کند.

وی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

 

مطالب مشابه

در نشستی به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، مسائل اجتماعی مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست کارگروه مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه ریزی هایی که سال های گذشته درخصوص بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شده را بایستی کیفی سازی نماییم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =