پیام فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۹ فروردین ماه در تقویم رسمی کشور ما با عنوان روز ارتش جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است. این روز تاریخی، روز “بزرگداشت حماسه آفرینی های ارتش غیرتمند جمهوری اسلامی” است که نقش بسیار موثری در جنگ تحمیلی ایفا کرد و توان خود برای حراست از این مرز و بوم را در عرصه های مختلف به نمایش گذاشته است. تاریخ سراسرافتخار میهن عزیز اسلامی ایران به داشتن ارتش و ارتشیان غیور،جان بر کف و ایثارگر به خود می بالد.

اینجانب  ضمن پاسداشت رشادت های آزادمردان ارتش؛ این روز بزرگ را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک عرض نموده، امیدوارم در سایه الطاف الهی، ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، شاهد توفیق روزافزون این عزیزان در حفظ دستاوردهای نظام و دفاع از کیان اسلامی باشیم.

                                                                                                                        محمدعلی احمدی

                                                                                                            فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باید اقدامات انتخابات مجلس شورای اسلامی را جمع بندی کنیم، نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت و تجربیات را در انتخابات پیش رو به کار ببندیم.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یازده =