با حضور فرماندار اصفهان، سوادکوهی به عنوان رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: پیگیری های خوب، تحلیل واقعیت های موجود در تعزیرات و بهره گیری از ظرفیت های متعدد، باعث ایجاد فضای همدلی بین مسئولین برای رفع مسائل مربوط به تعزیرات گردیده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی که با حضور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان پیرامون ایجاد ساختار جدید و اداره تعزیرات حکومتی شهرستانی و همچنین معارفه رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان برگزار شد، عنوان کرد: پیگیری های خوب، تحلیل واقعیت های موجود در تعزیرات و بهره گیری از ظرفیت های متعدد، باعث ایجاد فضای همدلی بین مسئولین برای رفع مسائل مربوط به تعزیرات گردیده است.

فرماندار اصفهان افزود: مصوبه سران قوا به شناخت ظرفیت های تعزیرات کمک کرد که امیدواریم این مهم نیز ادامه یابد.

احمدی تصریح کرد: بحمد الله در بازرسی ها و برخوردهای تعزیرات، رفتار عادلانه و توأم با رحمت و عطوفت بوده است.

وی با تأکید بر اینکه جلسات تعزیرات باید با قوت بیشتری برگزار شود، گفت: شهرستان اصفهان در زمینه تعزیرات بایستی مورد توجه بیشتری قرار گیرد و ان شاء الله با انتصاب شایسته رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان، شاهد تحول دقیق تری در این حوزه در شهرستان باشیم که این مهم مستلزم هم افزایی با دیگر دستگاه های اجرایی است.

گفتنی است، با حضور فرماندار اصفهان، علیداد سوادکوهی به عنوان رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اصفهان معرفی شد.

همچنین، فرماندار اصفهان، از فعالیت ها و تلاش های ارزنده علی اکبر مختاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان نیز تقدیر کرد.

 

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =