فرماندار اصفهان: انتخابات سال گذشته علیرغم توطئه های دشمنان کاملا سالم و بدون حاشیه برگزار شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: بیشترین تولیدات رسانه ای و عملیات روانی دشمن و بالاترین آمار شایعات و اخبار کذب و نا امیدکننده در ۴۵ سال گذشته برای منصرف کردن و عدم مشارکت مردم در انتخابات، در انتخابات اسفند ماه سال ۱۴۰۲ اتفاق افتاد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با معتمدین، مؤثرین و عوامل اجرایی انتخابات در سطح منطقه ۴ اصفهان که به منظور حفظ و تقویت ساختار ایجاد شده برای انتخابات و بهره گیری از ظرفیت موجود در راستای احصاء و رفع مسائل و مشکلات منطقه ۴، برگزار شد، از انسجام و عملکرد منطقه ۴ در انتخابات گذشته ابراز خرسندی کرد و گفت: بیشترین تولیدات رسانه ای و عملیات روانی دشمن و بالاترین آمار شایعات و اخبار کذب و نا امیدکننده در ۴۵ سال گذشته برای منصرف کردن و عدم مشارکت مردم در انتخابات، در انتخابات اسفند ماه سال ۱۴۰۲ اتفاق افتاد.

فرماندار اصفهان افزود: بحمد الله انتخابات سال گذشته علیرغم توطئه های دشمنان، کاملا سالم و بدون حاشیه برگزار شد.

احمدی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده، تصریح کرد: قطعا سال آینده، فعالیت و توطئه های دشمنان برای منصرف کردن مردم از شرکت در انتخابات بیشتر خواهد شد، از این رو ما باید با قوت و برنامه ریزی دقیق تر مشکلات موجود را احصاء، جمع بندی و پیگیری کرده و به ارتباط تنگاتنگ با مردم و رفع مشکلات آنان بپردازیم و توطئه های شوم دشمنان را برملا سازیم.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت، رفع مشکلات به صورت زیرساختی است، افزود: معتمدین و مؤثرین منطقه ۴ با هم افزایی به مسائل و مشکلات بپردازند و پیشنهادات اجرایی را ارائه نمایند و ما در این راستا برای رفع مسائل و مشکلات منطقه ای در قالب ملاقات مردمی و میز خدمت دستگاه های اجرایی با تمام توان پیگیری خواهیم کرد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: سامان دهی و سازمان دهی جمع بانوان منطقه ۴ با نگاه عمومی بسیار حائز اهمیت است و باید به آن پرداخته شود.

احمدی به کنگره ۲۴ هزار شهید استان اصفهان در پایان سال جاری نیز اشاره و خاطرنشان کرد: هر منطقه ای یادواره شهدای منطقه را برگزار می کند و این اتفاق نیز در اکثر مناطق افتاده است و محله های مختلف با کمک برادران بسیج، مؤثرین و جوانان هر محله نسبت به برگزاری یادواره های شهدا اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 1 =