فرماندار اصفهان بر اهمیت بهره گیری از ظرفیت میدانی و تخصصی بسیج برای تحول در حوزه کشاورزی تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما بایستی با گفتمانی مشترک و واحد به مباحث اساسی و بنیادین کشاورزی که در آن می تواند تحول ایجاد شود بپردازیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد رفع مشکلات و تحول در حوزه کشاورزی و دامداری، با تأکید بر اهمیت بهره گیری از ظرفیت میدانی و تخصصی بسیج برای تحول در حوزه کشاورزی، خاطرنشان کرد: هر تحولی که در کشور رخ دهد، یکی از ارکان مهم آن بسیج بوده که با بدنه اصلی مردم در ارتباط است.

فرماندار اصفهان افزود: ما بایستی با گفتمانی مشترک و واحد به مباحث اساسی و بنیادین کشاورزی که در آن می تواند تحول ایجاد شود بپردازیم.

احمدی تصریح کرد: هماهنگی های لازم جهت اعزام اردوهای دانش آموزی به مرکز تحقیقات کشاورزی برای بازدید و مشاهده تحولات ایجاد شده در حوزه کشاورزی و زراعت صورت پذیرد تا گرایش به انتخاب رشته کشاورزی و فعالیت در این حوزه در بین دانش آموزان بالاخص فرزندان کشاورزان افزایش یابد.

وی افزود: با همکاری بسیج و جهاد کشاورزی، تبادل اطلاعات و طرح عملیاتی و اجرایی به منظور آشنایی فنی کشاورزان با آفت زنگ گندم صورت پذیرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + ده =