فرماندار اصفهان بر هم افزایی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با مجموعه های فرهنگی، تحقیقاتی،صنعتی و محله محور تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تقاضا و نیاز افراد به مهارت بایستی پیگیری و عملی شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان با محمدرضا مصلحی مدیرکل این مجموعه دیدار و گفتگو نمود.

احمدی با توجه به شعار سال “جهش تولید با مشارکت مردم ” درخصوص سرعت بخشیدن اشتغال جوانان درامر مهارت تاکید و بر پیوند اداره کل آموزش فنی وحرفه ای با مجموعه های تحقیقاتی،فرهنگی،صنعتی ومحله محور مطالبی ارائه نمود.

وی افزود: تقاضا ونیاز افراد به مهارت باید پیگیری وعملی شود.

فرماندار اصفهان در بحث عفاف وحجاب در بخش دولتی و غیردولتی گفت:  رسیدگی به موضوع عفاف و حجاب باید در اولویت قرار بگیرد و مسوولیت همه دستگاه ها در خصوص اصل عفاف و حجاب و حدود شرعی و قانونی است که دستگاه ها باید رعایت و به وظایف حاکمیتی شان عمل کنند و رسیدگی به تکالیف تعریف شده است که باید راهکارهای مورد نظرآن مطرح و پیگیری های لازم انجام شود.

درادامه محمدرضا مصلحی بر تصویب اساسنامه سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور پس از ۵۰ سال گزارشی ارائه نمود وافزود: ضوابط اجرایی کارگروه توسعه مهارت دراستان یکی از موارد مهم این اساسنامه می باشد.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان ادامه داد: هم افزایی دستگاههای اجرایی با  اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان بر امرمهارت آموزی دراستان کمک  فراوانی به افراد جامعه می کند.

وی در خصوص عفاف وحجاب همچنین گلوگاههای فسادخیز دربخش دولتی و غیردولتی مطالبی را عنوان کرد.

محمدرضا مصلحی درادامه خواستار تسریع در روند پروانه صندوق کارگشایی مهارت به اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان شد.

درپایان فرماندار اصفهان نماز ظهر وعصر را به جماعت با همکاران اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان در محل نمازخانه این اداره کل اقامه نمود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =