فرماندار اصفهان: در کمیته برنامه ریزی، علاوه بر توزیع و پیگیری اعتبارات به موضوعات دیگر نیز پرداخته می شود

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (یکشنبه)، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان به ریاست فرماندار اصفهان پیرامون گزارش اعتبارات سال ۱۴۰۲ توسط دستگاه های اجرایی، پیشنهادات و راهکارهای تحقق شعار سال«جهش تولید با مشارکت مردم»، پیشنهادات اعتبارات سال ۱۴۰۳ و پیشنهاد برای سفر شهرستانی استاندار محترم و جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان، برگزار شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این جلسه، تأکید کرد: مبنای توزیع اعتبارات در استان باید براساس آمار جمعیت شهرستان ها باشد تا بتوانیم توزیع عادلانه ای برای اعتبارات داشته باشیم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه در کمیته برنامه ریزی علاوه بر توزیع و پیگیری اعتبارات، به موضوعات دیگر نیز پرداخته می شود، افزود: کمیته برنامه ریزی صرفا توزیع اعتبارات نیست و تدبیر تحقق برنامه ها نیز می باشد.

احمدی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان نسبت به جمع بندی و اعلام پروژه های نیمه تمام به ادارات کل خود و همچنین فرمانداری برای اولویت بندی و برنامه ریزی به منظور توزیع اعتبارات سال ۱۴۰۳ و پیگیری های آنها در سفرهای مسئولین ارشد کشور به اصفهان، اقدام نمایند.

وی تأکید کرد: شرکت ها و مجموعه هایی که می توانیم در قالب ایفای مسئولیت اجتماعی و انجام امور خیر از آنها کمک بگیریم، بایستی شناسایی و معرفی شوند تا از کمک ها و خدمات آنها در عرصه های مختلف بهره ببریم.

فرماندار اصفهان با اشاره به ابعاد مختلف شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» افزود: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

احمدی با بیان اینکه تمامی زیرساخت های علمی، اقتصادی، توسعه ای، تربیتی و معنوی ما وابسته به آموزش و پرورش و معلمان است، خاطرنشان کرد: بزرگداشت هفته معلم، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تشویق کارکنانی که فرزند محصل دارند برای حضور در مدارس فرزندشان در هفته معلم و همچنین حضور همه مسئولان در هر کسوت و مقامی که هستند در مدارس محل تحصیل خود و تقدیر از معلمین، ازجمله مواردی است که باید مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =