فرماندار اصفهان: ما نیازمند تحول در زمینه کتابخانه ها در اصفهان هستیم

با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و فرماندار اصفهان، از زحمات حسین رحمتی رئیس اسبق اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تقدیر و زهرا احمدی بنی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در نشستی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و فرماندار اصفهان، از زحمات و تلاش های ارزنده حسین رحمتی رئیس اسبق اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تقدیر و زهرا احمدی بنی به عنوان سرپرست این اداره معرفی شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این نشست، با تأکید بر ضرورت توجه به موضوع کتاب، کتابخوانی و کتابخانه، خاطرنشان کرد: اگر ما بخواهیم دغدغه خود را برای تعالی جامعه در بخش های مختلف نشان دهیم و در این راستا برنامه ریزی نماییم، توجه به کتاب، کتابخوانی و کتابخانه، امری ضروری است.

فرماندار اصفهان افزود: امروزه سرآمد افرادی که در کشور با عمل خود مردم را به اهمیت کتاب و مطالعه متوجه می کنند، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هستند که نماهنگ های حضور ایشان در نمایشگاه کتاب بیانگر این مهم است.

احمدی با بیان اینکه ما نیازمند تحول در زمینه کتابخانه ها در اصفهان هستیم، تصریح کرد: تحول در نوع نگاه مدیریت کتابخانه ها بسیار حائز اهمیت است و این مهم مستلزم اراده و پیگیری مجدانه و بهره گیری از ظرفیت خوب خیرین در این عرصه است.

وی افزود: اتاق فکر و تیم اجرایی ولو مردمی تشکیل گردد و می توانیم از آورده موجود برای طراحی اقدامات فرهنگی و عمرانی بهره بگیریم.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی و پیگیری نماییم که کتابخانه ها با همکاری دستگاه های اجرایی و با مشارکت مردم در روستاها و مدارس بیش از پیش تقویت شوند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 13 =