فرماندار اصفهان: هوشمندسازی طبق قواعد منطقی انجام می شود و نباید نظارت محور باشد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تدابیر لازم جهت هماهنگی دستگاه های ذی ربط برای تأمین زیرساخت های فیزیکی و محتوایی برای انجام هوشمندسازی میادین میوه و تره بار اتخاذ گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هوشمندسازی میادین میوه و تره بار، با بیان اینکه هوشمندسازی طبق قواعد منطقی انجام می شود و نباید نظارت محور باشد، تأکید کرد: نقش مشخصی برای هر یک از مشاغل در میادین میوه و تره بار تعریف شده که بایستی در فرآیند هوشمندسازی لحاظ شوند.

فرماندار اصفهان افزود: هوشمندسازی باید مرحله به مرحله ، غرفه به غرفه، و با رفع نواقص و اشکالات انجام گردد و در این راستا از تجربیات دیگران استفاده شود.

احمدی عنوان کرد: جهاد کشاورزی با همکاری صنف نسبت به بررسی شناسه گذاری محصولات کشاورزی اقدام نمایند، چراکه مقدمه ای برای هوشمند سازی نیز هست.

وی در ادامه افزود: تدابیر لازم جهت هماهنگی دستگاه های ذی ربط برای تأمین زیرساخت های فیزیکی و محتوایی برای انجام هوشمندسازی میادین میوه و تره بار اتخاذ گردد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: با هماهنگی سازمان میادین میوه و تره بار و اتحادیه، فرآیند هوشمندسازی با یک غرفه و تعداد کمی محصول آغاز شود و در این راستا، مشوق هایی نیز پیش بینی گردد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =