فرماندار اصفهان: پیشرفت و تعالی کشور مدیون نقش آفرینی معلمان است

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آحاد مردم بایستی در هفته بزرگداشت مقام معلم، با حضور در مدرسه فرزند خود، مراتب سپاس و قدردانی خودشان را از معلمان اعلام نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در مصاحبه با خبرگزاری پانا، با اشاره به فرموده امام راحل (ره) مبنی بر اینکه «معلمی شغل انبیاست»، خاطرنشان کرد: انبیای الهی برای تربیت و آگاهی انسان ها مبعوث شدند که این رسالت مهم در حال حاضر بر دوش معلمین است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه پیشرفت آینده کشور مدیون نقش آفرینی معلمان است، افزود: نقش معلمان تربیت، آموزش و تعالی افراد جامعه است، از این رو تعالی و پیشرفت کشور وابسته به نقش معلمان است.

احمدی تصریح کرد: جامعه باید قدرشناس معلمان باشد و هفته معلم فرصت مناسبی برای قدرشناسی و سپاسگزاری از این قشر دلسوز و زحمتکش جامعه است.

وی افزود: آحاد مردم بایستی در هفته بزرگداشت مقام معلم، با حضور در مدرسه فرزند خود، مراتب سپاس و قدردانی خودشان را از معلمان اعلام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =