مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان: مصوبات مدیریت بحران شهرستان برای تمامی دستگاه های اجرایی لازم الاجراست

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری و به ریاست فرماندار اصفهان به منظور بررسی آب گرفتگی معابر و جاده ها در بارش های اخیر، برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، ظهر امروز (چهارشنبه)، جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری و به ریاست فرماندار اصفهان به منظور بررسی آب گرفتگی معابر و جاده ها در بارش های اخیر، برگزار شد.

منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در این جلسه، تأکید کرد: مصوبات مدیریت بحران شهرستان لازم الاجرا برای تمامی دستگاه های اجرایی است.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان نیز تأکید کرد: با همکاری شهرداری اصفهان و آبفا طرح و برنامه عملیاتی پیرامون پس زدگی فاضلاب و ورود روان آب ها به فاضلاب تدوین و اجرا شود.

فرماندار اصفهان افزود: اداره راهداری باید برنامه اجرایی و عملیاتی پیرامون اجرای مصوبات جلسه گذشته را در اسرع وقت مشخص و ارائه نماید.

احمدی تصریح کرد: طرح مدیریت هدایت و دفع روان آب های سطحی شهرک شهید کشوری باید توسط شهرداری اصفهان تأیید شود و ملاحظات آن برای شرکت عمران آبشار اسپادانا لازم الجرا خواهد بود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باید اقدامات انتخابات مجلس شورای اسلامی را جمع بندی کنیم، نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت و تجربیات را در انتخابات پیش رو به کار ببندیم.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =