ملاقات مردمی فرماندار اصفهان و میز خدمت دستگاه های اجرایی شهرستان در منطقه ۱۴ اصفهان

فرماندار اصفهان به اتفاق مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با حضور در مدرسه محمد مجلسی واقع در منطقه ۱۴ اصفهان با ساکنین این منطقه دیدار و حتی الامکان مسائل و مشکلات آنها را در محل پیگیری و مرتفع کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در ادامه سلسله ملاقات های مردمی فرماندار و استقرار میز خدمت دستگاه های اجرایی در مناطق مختلف شهرستان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان عصر روز گذشته، با حضور در مدرسه دخترانه محمد مجلسی واقع در خیابان لاله شمالی منطقه ۱۴ اصفهان، با جمع کثیری از ساکنین این منطقه به صورت حضوری و چهره به چهره ملاقات و از نزدیک پیگیر مسائل و مشکلات آنان شد.

در این ملاقات که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مختلف و همچنین معاونین، بخشدار و مشاورین افتخاری فرماندار اصفهان در حوزه های مختلف برگزار گردید، ساکنین منطقه ۱۴ اصفهان با مراجعه حضوری، درخواست های خود را در زمینه های مختلف مطرح کردند که حتی الامکان در محل بررسی و پیگیری شد.

فرماندار اصفهان در جلسه جمع بندی که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار گردید، خاطرنشان کرد: این جلسات با هدف هم افزایی و رسیدن به شرایط مناسب برای انجام رسالت های سازمانی خود و کمک به دیگر سازمان ها برگزار می گردد که از ضرورت بسیاری برخوردار است.

وی افزود: ما بایستی به جمع بندی مسائل مردم برای رضایتمندی بیشتر، رسیدگی به مشکلات، پیش بینی بعضی از مشکلات و پیشگامی و پیشتازی در خدمت به مردم در عرصه های مختلف برسیم که لازمه آن شناخت کافی از مناطق و مشکلات مردم است.

احمدی با تأکید بر لزوم توجه به مسائل مختلف منطقه ۱۴ اصفهان، عنوان کرد: شیوه ها و مدل های جمع بندی و ارائه راهکارها برای رفع مسائل و مشکلات مختلف این منطقه باید به گونه ای باشد که برای دیگر مناطق نیز قابل تعمیم باشد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =