نشست صمیمی فرماندار اصفهان با معتمدین، منتخبین و مؤثرین مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ساختار مردمی برای ارتباط قوی تر و فعال تر با مردم در شهرستان شکل گرفته که درصدد رونق و تقویت آن هستیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست صمیمی با معتمدین، منتخبین و مؤثرین مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان، با بیان اینکه به همت خادمین مردم در استان و شهرستان، اقدامات بزرگی در حال انجام است، خاطرنشان کرد: فلسفه تشکیل اینگونه نشست ها، رویکرد دولت سیزدهم برای ارتباط مستمر و مداوم با مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنها و همچنین بیان همدلی بین خدمتگزاران مردم  است.

فرماندار اصفهان موضوع آب را یکی از اصلی ترین مشکلات اصفهان برشمرد و گفت: بحمد الله به همت دولت و مجموعه مدیریت استان، ۵۰ درصد از پروژه انتقال آب به اصفهان انجام شده و امیدواریم مسائل مربوط به آب که زیرساختی نیز هست، مرتفع گردد.

احمدی با اشاره به موضوع مسکن نیز افزود: جلسات مستمری پیرامون موضوع مسکن در حضور رئیس محترم جمهور و سپس در استان و شهرستان برگزار می شود و در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار واحد مسکونی در شهرستان اصفهان در حال ساخت است.

وی آموزش و پرورش را یکی از دغدغه های دولت دانست و عنوان کرد: اقدامات مثبتی در حوزه آموزش و پرورش برای رونق دانشگاه فرهنگیان و جذب معلم انجام شده و در این خصوص، گام های مهم و مؤثری برداشته شده است.

فرماندار اصفهان به اقدامات بزرگ انجام شده در حوزه تولید نیز اشاره کرد و افزود: متأسفانه، اقدامات مثبت انجام شده در این حوزه و رسیدن به خودکفایی در برخی موارد، غفلت شده و برای مردم بیان نمی شود، چراکه رسانه های بیگانه درصدد کتمان کردن موفقیت های کشور ما هستند.

احمدی با بیان اینکه رشد و پیشرفت کشور در عرصه های مختلف ثمره همدلی مردم است، تصریح کرد: ساختار مردمی برای ارتباط قوی تر و فعال تر با مردم در شهرستان شکل گرفته که درصدد رونق و تقویت آن هستیم.

وی اضافه کرد: موضوعاتی که معتمدین، منتخبین و مؤثرین مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ در این نشست مطرح کردند، سرفصل جلسات آتی ما خواهد بود و پیگیری می کنیم، بخشی از آنها موضوعات زیرساختی و زمان بر است که باید مرتفع شوند و بسیاری از آنها توسط مدیریت شهری در حال پیگیری و انجام است، همچنین ارتباط مسئولین با مردم را نیز برنامه ریزی کرده ایم که همچون ماه های گذشته در مناطق مختلف شهرستان در قالب میز خدمت انجام شود.

فرماندار اصفهان با اشاره به معضل معتادان متجاهر نیز گفت: کمپ هایی در این خصوص ایجاد و گزارشات واصله پیرامون تعداد و جمع آوری معتادان متجاهر رضایت بخش بوده است.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باید اقدامات انتخابات مجلس شورای اسلامی را جمع بندی کنیم، نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت و تجربیات را در انتخابات پیش رو به کار ببندیم.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + یک =