فرمانداری اصفهان
خانه
1398/05/22 فرماندار اصفهان: برجسته کردن نام بانوان و پاسداری از ارزش های آنان، خدمت به جامعه است
فرماندار اصفهان: برجسته کردن نام بانوان و پاسداری از ارزش های آنان، خدمت به جامعه است سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان بر لزوم برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی جهت تقویت بنیان اقتصادی خانوارها، تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه بانوان شهرستان، با تأکید بر لزوم برنامه ریزی و برگزاری نشست ها و دوره های آموزشی جهت تقویت بنیان اقتصادی خانوارها، اظهار داشت: با مدیریت صحیح امور اقتصادی، بسیاری از مشکلات اجتماعی موجود مرتفع خواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود: باتوجه به ظرفیت های خوب موجود در امور بانوان، انشاء ا... شاهد اقدامات و حرکت های مثبتی در حوزه بانوان شهرستان باشیم.

وی با بیان اینکه برجسته کردن نام بانوان و پاسداری از ارزش های آنان، خدمت به جامعه است، گفت: اگر نقش زنان در خانواده بیشتر تبیین شود، به آثار و برکات اجتماعی آن پی خواهیم برد.

سیستانی خانواده را به عنوان یکی از مهمترین ارکان جامعه برشمرد و عنوان کرد: اگر بنیان خانواده مستحکم باشد، به مراتب ما از نتایج و دستاوردهای مثبت آن که همانا جامعه ای توانمند، قوی و منسجم است، برخوردار خواهیم شد.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت توجه به مشاوره و ورزش در دستگاه های مختلف شهرستان، تأکید کرد: طرحی پیرامون این دو مقوله با همکاری دستگاه های مختلف و محوریت امور بانوان فرمانداری، تهیه و به منظور اجرا، به دستگاه های مختلف شهرستان ابلاغ گردد.

 

 

تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal