فرمانداری اصفهان
خانه
1397/07/26 فرماندار اصفهان بر لزوم اجرایی شدن مصوبات شورای عالی آب تأکید کرد
فرماندار اصفهان بر لزوم اجرایی شدن مصوبات شورای عالی آب تأکید کرد فرماندار اصفهان: دستگاه های ذی مدخل باید برنامه ریزی جامعی جهت رفع موانع و مشکلات کشاورزان داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، احمد رضوانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه شورای اسلامی شهرستان، ضمن تقدیر از پیگیری های شورای اسلامی شهرستان اصفهان، با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه های نیمه تمام، اظهار داشت: تاکنون، پیگیری ها و اقدامات مثبتی پیرامون تکمیل پروژه های ناتمام انجام شده که برخی از آنها به دلیل کمبود اعتبار تکمیل نشده و به بهره برداری نرسیده اند اما تلاش می کنیم که در آینده نزدیک موانع موجود برطرف و تکمیل شوند.

فرماندار اصفهان به اهم مشکلات شهرستان بالاخص مشکل کم آبی و خشکسالی های اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: نشست هایی با حضور معاون محترم سیاسی استاندار جناب آقای طباطبائی و دیگر مسئولان استان و شهرستان برگزار شده و بجد مشکلات پیگیری شده اند، اما بیشترین آسیب ها به دلیل عدم برنامه ریزی و هماهنگی دستگاه های ذی مدخل بوده است.

وی با تأکید بر لزوم اجرایی شدن مصوبات شورای عالی آب، افزود: کشاورزان اصفهان حقابه دار هستند و در شرایط خشکسالی های اخیر، خسارت های بسیاری را متحمل شده اند و صرفا خواهان اجرای مصوبات شورای عالی آب هستند.

رضوانی با بیان اینکه کشور ما در شرایط حساسی قرار دارد، خاطرنشان کرد: اعتراضات باید در چارچوب قانون باشد تا زمینه برای فرصت طلبی و توطئه های دشمنان فراهم نشود.

فرماندار اصفهان افزود: دستگاه های ذی مدخل باید برنامه ریزی جامعی داشته باشند و به وظایف خود عمل کرده و کشاورزان را حمایت نمایند.

 

تعداد بازدید: 55
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal