فرمانداری اصفهان
خانه
1397/07/26 فرماندار اصفهان بر لزوم اجرایی شدن مصوبات شورای عالی آب تأکید کرد
فرماندار اصفهان بر لزوم اجرایی شدن مصوبات شورای عالی آب تأکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، احمد رضوانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه شورای اسلامی شهرستان، ضمن تقدیر از پیگیری های شورای اسلامی شهرستان اصفهان، با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه های نیمه تمام، اظهار داشت: تاکنون، پیگیری ها و اقدامات مثبتی پیرامون تکمیل پروژه های ناتمام انجام شده که برخی از آنها به دلیل کمبود اعتبار تکمیل نشده و به بهره برداری نرسیده اند اما تلاش می کنیم که در آینده نزدیک موانع موجود برطرف و تکمیل شوند.

فرماندار اصفهان به اهم مشکلات شهرستان بالاخص مشکل کم آبی و خشکسالی های اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: نشست هایی با حضور معاون محترم سیاسی استاندار جناب آقای طباطبائی و دیگر مسئولان استان و شهرستان برگزار شده و بجد مشکلات پیگیری شده اند، اما بیشترین آسیب ها به دلیل عدم برنامه ریزی و هماهنگی دستگاه های ذی مدخل بوده است.

وی با تأکید بر لزوم اجرایی شدن مصوبات شورای عالی آب، افزود: کشاورزان اصفهان حقابه دار هستند و در شرایط خشکسالی های اخیر، خسارت های بسیاری را متحمل شده اند و صرفا خواهان اجرای مصوبات شورای عالی آب هستند.

رضوانی با بیان اینکه کشور ما در شرایط حساسی قرار دارد، خاطرنشان کرد: اعتراضات باید در چارچوب قانون باشد تا زمینه برای فرصت طلبی و توطئه های دشمنان فراهم نشود.

فرماندار اصفهان افزود: دستگاه های ذی مدخل باید برنامه ریزی جامعی داشته باشند و به وظایف خود عمل کرده و کشاورزان را حمایت نمایند.

 

تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal