فرمانداری اصفهان
خانه
1397/08/14 با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و فرماندار اصفهان ، کمیته بانوان شهرستان برگزار شد
با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و فرماندار اصفهان ، کمیته بانوان شهرستان برگزار شد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان در جلسه کمیته بانوان شهرستان که پیرامون پوشش بیمه زنان خانه دار و بازنشستگی آنان برگزار شد، با تأکید بر اهمیت آشنایی بانوان با شرح وظایف تأمین اجتماعی در حوزه زنان، اظهار داشت: قطعا، اطلاع رسانی پیرامون شرح وظایف تأمین اجتماعی در حوزه زنان، در راستای ارتقاء سطح رفاه اجتماعی بالاخص در حوزه بانوان بسیار مؤثر خواهد بود.

با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و فرماندار اصفهان ، کمیته بانوان شهرستان برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، دکتر حمیدرضا طباطبائی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان در جلسه کمیته بانوان شهرستان که پیرامون پوشش بیمه زنان خانه دار و بازنشستگی آنان برگزار شد، با تأکید بر اهمیت آشنایی بانوان با شرح وظایف تأمین اجتماعی در حوزه زنان، اظهار داشت: قطعا، اطلاع رسانی پیرامون شرح وظایف تأمین اجتماعی در حوزه زنان، در راستای ارتقاء سطح رفاه اجتماعی بالاخص در حوزه بانوان بسیار مؤثر خواهد بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: هیچگونه تفاوتی در خلقت بین زن و مرد وجود ندارد و تنها تفاوت ها براساس احکام دین اسلام است که در ادیان دیگر نیز وجود دارد.

احمد رضوانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان نیز در این جلسه، با اشاره به بدهی های دستگاه های مختلف به سازمان تأمین اجتماعی، خاطرنشان کرد: باتوجه به مشکلات اقتصادی موجود بالاخص مشکلات سازمان های تأمین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی، تحت پوشش داشتن حدود 3 میلیون و 300 هزار نفر در استان اصفهان، امر بسیار دشواری است.

فرماندار اصفهان افزود: سازمان تأمین اجتماعی تاکنون همکاری و همراهی خوبی را با دستگاه های مختلف شهرستان داشته که اقدامات این سازمان، شایسته تقدیر است.

وی با بیان اینکه نیمی از جمعیت کشور ما را بانوان تشکیل می دهند، عنوان کرد: از بدو انقلاب تاکنون، حضور بانوان در عرصه های گوناگون بسیار چشمگیر بوده است و ما موظفیم حقوق آنان را در بخش های مختلف، باجدیت پیگیری نماییم.

رضوانی گفت: امیدواریم با تلاش همه بانوان بتوانیم در آینده نزدیک، شاهد ارتقاء کیفی و کمی حقوق آنان در سطوح مختلف باشیم.

محمد گورابی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان اصفهان در این جلسه، به برخی اقدامات عمده صورت گرفته توسط سازمان تأمین اجتماعی در دولت تدبیر و امید، اشاره کرد و گفت: توسعه، گسترش و بهسازی فضاهای درمانی به عنوان یکی از اقدامات مثبت صورت گرفته در دولت تدبیر و امید بوده است.

مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان افزود: تحولات آی تی در سازمان تأمین اجتماعی، از دیگر اقدامات مثبتی بوده که با انجام و ارائه خدمات الکترونیکی، منجر به کاهش بخش عمده ای از هزینه ها شده است.

وی تصریح کرد: ارتقاء و انتصاب کارکنان تأمین اجتماعی به صورت علمی انجام می شود و شایسته سالاری اصل و مبنی است

گفتنی است، اثنی عشران مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری نیز در این جلسه به نکاتی پیرامون پوشش بیمه ای زنان خانه دار و بازنشستگی و آشنایی آنان با شرح وظایف سازمان تأمین اجتماعی آنان اشاره کرد.

 

تعداد بازدید: 70
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal