فرمانداری اصفهان
خانه
1397/08/30 با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، امیری به عنوان سرپرست فرمانداری اصفهان معرفی شد
با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، امیری به عنوان سرپرست فرمانداری اصفهان معرفی شد قاسمی، مردم ولی نعمتان ما و شایسته بهترین خدمات هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حیدر قاسمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در جلسه معارفه سرپرست فرمانداری اصفهان، اظهار داشت: شهرستان اصفهان از لحاظ جغرافیایی، تراکم جمعیت و تنوع مسائل و مشکلات، از گستردگی بسیاری برخوردار است.

وی با اشاره به نقش و جایگاه مهم فرمانداری اصفهان و مدیریت آن، افزود: ارزیابی ها حاکی از آن است که در زمان انتخابات، 30 تا 40 درصد شعب اخذ رأی در استان، متعلق به شهرستان اصفهان بوده که این امر بیانگر گستردگی و حجم بالای کار در این فرمانداری است که سرعت و دقت بالایی را می طلبد و باید به اهمیت این جایگاه واقف باشیم.

قاسمی با بیان اینکه مردم ولی نعمتان ما و شایسته بهترین خدمات هستند، گفت: تلاش های ما در مقابل حضور حماسی مردم در عرصه های گوناگون حمایت از نظام و انقلاب، ناچیز است و در خدمت صادقانه به آنان باید ذره ای دریغ نکنیم.

وی خواستار همکاری و همراهی همه جانبه مجموعه فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان با سرپرست فرمانداری اصفهان جهت پیشرفت بهتر امور شهرستان شد.

 احمد رضوانی فرماندار اسبق اصفهان در این جلسه، با اشاره به گستردگی شهرستان اصفهان و مسائل و مشکلات آن، خاطرنشان کرد: با همکاری و همراهی خوب مجموعه فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان، تلاش ها و پیگیری های بسیاری در حوزه های مختلف بالاخص آب و کشاورزی در شهرستان اصفهان انجام شده که این روند باید با قوت و جدیت بیشتری دنبال شود.

رضوانی با اشاره به 3 انتخابات مهم در سال گذشته، افزود: به یاری خداوند سبحان و همکاری خوب همکاران و دستگاه های شهرستان، 3 انتخابات شوراهای اسلامی، میان دوره ای مجلس و ریاست جمهوری در سال گذشته در آرامش و امنیت کامل برگزار شد.

فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان نیز اظهار داشت: تاکنون گام های مؤثری در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان برداشته شده که امیدواریم با همکاری و همراهی همگان این روند به بهترین نحو ادامه یابد.

گفتنی است، در جلسه ای با حضور قاسمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، فریبرز امیری به عنوان سرپرست فرمانداری اصفهان معرفی شد.

 

تعداد بازدید: 220
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal