فرمانداری اصفهان
خانه
1397/09/03 با حضور سرپرست فرمانداری اصفهان صورت پذیرفت افتتاح و بازدید از کارگاه اشتغال
با حضور سرپرست فرمانداری اصفهان صورت پذیرفت افتتاح و بازدید از کارگاه اشتغال امیری: اجتماعی کردن امر مبارزه با موادر مخدر، از ابتدای دولت تدبیر و امید در دستور کار شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، با اشاره به اهمیت و نقش آفرینی بسیج، خاطرنشان کرد: اهمیت شجره طیبه بسیج در عرصه های مختلف حمایت و حراست از هویت و اصل انقلاب و دفاع از ارزش های اسلام، بر کسی پوشیده نیست.

امیری افزود: فرهنگ و تفکر بسیج مهمترین شالوده کار بسیج را تشکیل می دهد.

وی با بیان اینکه اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر از ابتدای دولت تدبیر و امید، در دستور کار شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوده است، اظهار داشت: پدیده شوم اعتیاد به عنوان یک معضل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، سلامت جامعه را به خطر می اندازد و مسائل و مشکلات بسیاری را به همراه دارد و کار و تلاش مضاعفی را می طلبد.

سرپرست فرمانداری اصفهان با اشاره به اجرای طرح کرامت در محله امیرالمؤمنین ملک شهر اصفهان، افزود: طرح کرامت در 6 گام (شناسایی، بسترسازی، جلب اعتماد مردم و انزجار، آموزش، تبلیغات و اطلاع رسانی و درمان و بازپروری) به منظور پاکسازی محلات آلوده، در این محله اجرا گردیده است.

گفتنی است، با حضور امیری سرپرست فرمانداری اصفهان، به منظور حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال برای خانواده های ضعیف و آسیب دیده از اعتیاد، کارگاه خیاطی در محله امیرالمؤمنین ملک شهر افتتاح شد.

تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal